آقاتهرانی:برخی از کاندیداها به موقع کنار می‌روند

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با رد احتمال شکسته شدن آرای کاندیدای اصولگرا به دلیل تعدد نامزدهای انتخابی اصولگرا گفت: باید منتظر آینده بود تا بتوان نظر قطعی داد ولی امیدواریم که جمعیت اصولگرایان به سمت انتخاب کاندیدای اصلح جهت‌گیری کنند. البته به باور ما برخی از این کاندیداها به موقع کنار می‌روند.

 

وی معیار کاندیدای اصلح را بر مبنای نظرات امام(ره) و مقام معظم رهبری خواند و گفت که ولایت‌مداری و پذیرش اصول انقلاب اسلامی به عنوان نمونه‌هایی از معیار کاندیدای اصلح است.

 

آقاتهرانی همچنین گفت که تعداد نهایی کاندیداهای اصولگرا برای باقی ماندن در رقابت انتخابات ریاست جمهوری قابل پیش‌بینی نیست.

 

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در مورد احتمال ائتلاف وحدت اصولگرایان با این جمله که خدا کند این اتفاق بیفتد، گفت که امیدواریم حداقل آقایان به قول و قرارهایی که به هم می‌دهند، عمل کنند.

 

وی در مورد وضعیت جبهه پایداری و احتمال وحدت و ائتلاف این جبهه با سایر کاندیداهای اصولگرا گفت: ما به دنبال کاندیدای اصلح بودیم که آن را پیدا کرده‌ایم.

 

وی افزود: جبهه پایداری برای روی گزینه‌اش باقی می‌ماند البته اگر گزینه صالح‌تری پیدا کند ممکن است بر روی آن گزینه ائتلاف نماید. ولی ما تمامی گزینه‌های احتمالی را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که گزینه جبهه پایداری اصلح‌ است.

/ 0 نظر / 8 بازدید