جلیلی خود را مکلف به کاندیداتوری نمی‌داند

نیلی ادامه داد: ما در این جلسات تحلیل خودمان را از شرایط فعلی که با حضور او در صحنه و شرایطی را که لنکرانی به صحنه بیاید ارائه دادیم و به وی گفتیم اما سعید جلیلی به صراحت اعلام کرد که خود را مکلف به حضور نمی‌دانم.
 
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به اعلام کاندیداتوری لنکرانی از سوی جهبه پایداری به عنوان گزینه اصلح در شرایطی که تنها ۵۲ روز تا رأی‌گیری انتخابات یازدهم باقی مانده تصریح کرد: هرگونه تردید در بین طیف‌های مؤمن و حزب‌الهی در میان کاندیداهای اصلح یک سم مهلت است.
 
*‌ اجماع بر روی لنکرانی است
 
نیلی تأکید کرد: دکتر سعید جلیلی به عنوان یک پشتوانه فکری و راهبردی برای نگاه جبهه پایداری محسوب می‌شود.
 
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه آیا سعید جلیلی در صورت پیروزی نامزد جبهه پایداری به آنها کمک خواهد کرد یا خیر گفت: قطعاً همین‌طور است و این رویکرد نسبت به نظام و دولت‌ها نیز از سوی سعید جلیلی دیده می‌شود هرچند شاید نگاه برخی دولت‌ها با آقای جلیلی یکی نباشد اما وی تکلیف خود را در این راستا انجام می‌دهد.
 
وی در پایان در خصوص احتمال حضور مستقل سعید جلیلی در انتخابات گفت: اعلام کاندیداتوری لنکرانی به مثابه عدم احساس تکلیف جلیلی در طول این مدت است و جریان علاقه‌مند به گفتمان انقلاب اسلامی باید برای لنکرانی و حضور وی در انتخابات با جدیت فعالیت کند
/ 0 نظر / 7 بازدید