استراتژی جبهه پایداری در انتخابات شوراها با ریاست جمهوری متفاوت است

وی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل ابهام در گفتار برخی از افراد از این موضوع سوء استفاده کرده اند، افزود: با محدودیت های من درآوردی نمی شود جامعه را محدود کرد.
 
عضو جبهه پایداری به دیدار اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: در این دیدار رهبر انقلاب با بیان نمودن نقاط ضعف دولت، به اعضای حاضر فرمودند که تحملشان را در برابر انتقادات بیشتر کنند؛ چراکه این صبر و تحمل موجبات استفاده از همه ظرفیت های کشور را فراهم می کند.
 
لنکرانی در پاسخ به سوال دانشجوی دیگر که تعدد حضور اصولگرایان در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری منجر به کاهش رای اصولگراها نخواهد شد؟ ادامه داد: در فضای انتخاباتی عده ای تلاش می کنند فضا را دو قطبی و همه را قانع کنند که افراد کنارگیری نمایند.
 
وی با بیان اینکه هیچ کدام از کاندیداهای یازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری تهدیدی برای نظام محسوب نمی شوند، افزود: ممکن است برخی از حرف های که از سوی افراد زده می شود واقعی نباشد؛ اما می توان گفت که کاندیداهای این دوره هیچ خطر و تهدیدی برای نظام ندارند.
 
عضو جبهه پایداری با بیان اینکه استراتژی جبهه پایداری در انتخابات شوراها با ریاست جمهوری متفاوت است، تصریح کرد: جریان اصلاحات امروز دچار بحران مدیریت است و در بدنه اجتماعی این جریان نیز گسست رخ داده است و این یکی از چالش های بزرگ جریان اصلاحات است.
 
لنکرانی یکی از نقاط قوت دولت نهم را گسترده نمودن دایره مدیریت دانست و ادامه داد: متاسفانه در دولت دهم عارضه پایتخت نشینی ادامه یافت.
 
وی گسترده تر شدن دایره مدیریت و استفاده از نیروهای شهرستانی در پست های مدیریتی کشور را از دیگر برنامه های خود برای ریاست جمهوری بیان کرد.
 
عضو جبهه پایداری به برنامه های خود در مباحث سیاست خارجه و مذاکره با آمریکا اشاره کرد و گفت: اصل مذاکره برای آمریکا مهم است؛ چراکه به خوبی دریافته که ایران به الگویی در جهان تبدیل شده است.
 
لنکرانی افزود: برخی ها در این دوره از انتخابات با لابی های آشکار و پنهان بدنبال آن هستند که انتخابات را از وجهه مردمی خارج کنند؛ اما یقین بدانند با نگاه رهبری و مردم این حضور حماسی خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد، تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات ترازی از مردم سالاری دینی را به نمایش خواهند در آورد.
 
عضو جبهه پایداری با اشاره به برنامه ریزی اصلاح طلبان برای حضور جدی در انتخابات شورای شهر بیان داشت: صحنه رقابت اصلی میان اصلاح طلبان و اصولگرایان در انتخابات شوراها است.
 
لنکرانی با بیان اینکه مردم در مقایسه دولت نهم و دهم با سایر دولت ها از رضایتمندی بیشتری برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: همواره در سال پایانی عمر دولت ها، رضایت از دولت آخرین بیشتر بوده است
/ 0 نظر / 9 بازدید