اعلام موجودیت «جنبش ما» با یک میلیون امضا

یدالله مع الجماعه
«ما» زنده به آنیم که آرام نگیریم
انتخابات بزرگترین و با شکوهترین همایش سیاسی- اجتماعی و تجلی حقیقی و عینی حضور مردم فهیم «ما» در تعیین سرنوشت کشور عزیزمان، ایران اسلامی است. انتخابات ضیافت بزرگی است که ورای نتیجه آن، نمایانگر این حقیقت است که نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان چون کوه استوار ایستاده است و پشتوانه این ایستادگی چیزی نیست جز ملت بزرگ و بزرگواری که لحظه ای در حمایت از نظام و انقلاب، تردیدی به خویش راه نداده است.

نظام اسلامی و مردم عزتمند این سرزمین پس از گذشت سی و چهار سال، اینک در آستانه آوردگاهی دیگر قرار گرفته اند تا برگ درخشان دیگری در تاریخ پر افتخار میهن ورق بزنند و به پیروی از آیه شریفه که: «خداوند سرنوشت هیچ قومی را مگر به دست خودشان تغییر نمی دهد» و به حکم عقل سلیم، حماسه ای بیافرینند. حماسه ای پر شور و شعور و از جنس بصیرت.

با وجود سربلندی همیشگی نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست که امروز ایران اسلامی «ما»، لایق ایرانیان نیست. سوء تدبیر مسئولان و مدیریت های شتاب زده چون آتشی بر خرمن سرمایه های بیکران این مرز و بوم افتاده و از خزر تا خلیج فارس را خجالت زده کرده…
مدیریت فعلی کشور با وجود خدمات و امتیازاتی که برای کشور داشته است، امروز در حالی روزهای پایانی خود را طی می کند که مشکلات عمومی چون رکود تولید و سرمایه، گرانی، بیکاری، فقر و… جزء جداناشدنی زندگی مردم شده است و در مقابل، آمارها توجیه گر وضع موجود.
در چنین شرایطی «ما» بر خود واجب می دانیم تا انتقاد و اعتراض قانونیمان را به حسب وظیفه انسانی و اسلامی خود به وضعیت موجود مدیریت کشور اعلام کنیم. «ما» یعنی «مردم ایران» می آییم تا با حضور خود، کشور را از سراشیبی تندی که در آن قرار گرفته است به بستری امن و آرام هدایت کنیم.

«جنبش ما» جنبش همه مردم ایران است. جبنش یک میلیون نفری «ما» که شاکله آن را جوانان، مردان و زنان همین مرز وبوم از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب در گستره همه اقوام، اقشار و گروه ها تشکیل داده اند سودای آن دارد تا آرمان های اصیل انقلاب را حیاتی دگربار بخشد و شاخ و برگ این شجره طیبه را بیش از پیش بارورکند.
«ما» بر معیار «اسلام»، سبک «امام و شهدا» و تبعیت از «رهبری»، گام بر می داریم. جنبش «ما» با تاکید بر گفتمان دهه عدالت و پیشرفت عاقلانه می اندیشد و عاشقانه در میدان عمل پای می نهد و در این راه از همه ظرفیت های کشور استفاده خواهد کرد، تا یک بار دیگر با عدالت خواهی حماسه ای در پیشرفت کشور از خود به جای بگذارد.

«ما» می آییم تا با انتخاب گزینه اصلح در انتخابات، زمینه های حیات انسانی و اسلامی را برای مردمان وفادار این سرزمین فراهم کنیم.
«ما» می آییم تا فقر را ریشه کن کنیم.
«ما» می آییم تا بی هیچ ادعای گزافی سفره ها بی نان نمانند.
«ما» می آییم تا نشان دهیم سهم کارگر ایرانی از سرمایه های بیکران این سرزمین حداقل بیش از یک میلیون تومان در ماه است.
«ما» می آییم
به خاطر زجر پدران از بیکاری فرزند خانواده
برای صورت های با سیلی سرخ شده
قیمت های سر به فلک کشیده
طرح های عمرانی نیمه کاره رها شده
ازدواج های سخت شده
صنعتی که فلج شده
جیبهای خالی و یا حتی پر، با پولی که بی ارزش شده
نفتی که بویش هم به خانه ها و سفره ها نرسیده
«ما» می آییم
به خاطر پس زدن اخلاقی که از ریاکاری ،دروغ پردازی وعوام فریبی خدشه دار شده
«ما» می آییم
تا بگوییم ما «مردم ایران» می توانیم
«ما» می آییم
تا با شعار «یدالله مع الجماعه»به هرج ومرجها پایان دهیم و جامعه را با دستان توانمند مردم هوشمند ایران به سمت عقلانیت هدایت کنیم
«ما» می آییم …
«ما» می آییم تا با استعانت از حضرت حق واتکاء بر فرهنگ غنی کشور و با تمرکز بر اقتصاد، بال دیگر پرنده مدیریت کشور یعنی «زندگی و معیشت مردم» را توانمند کنیم.
«ما» برای رسیدن به ایرانی، لایق ایرانیان «محسن رضایی» را بهترین گزینه می دانیم.
محسن رضایی برای «ما» نه کاندیدایی بی نقص که کم نقص ترین کاندیداست. محسن رضایی برای «ما» نه اسطوره است و نه معجزه هزاره سوم. او هر چند قهرمانی ملی و دینی است اما در واقع یک مدیراستراتژیک موفق است. قهرمان و مدیر روزهای بحران و شرایط سخت مردم ایران است. روزهایی از جنس جنگ و رویارویی بود. مدیری برای همین روزها یعنی روزهای سخت مردم ایران. مدیری با علم و اشراف به اقتصاد و سابقهای به تاریخ یک این انقلاب و بزرگی یک دفاع مقدس. رضایی برای مدیریت کشور برنامه دارد و به آینده نه از دریچه خیال که از منظر واقعیت می نگرد. بر آگاهان پوشیده نیست که رضایی فارغ از حواشی و سیاست بازیها دغدغه مردم را دارد و نسبت به وضعیت امروز کشور نیز در طی این سالها به ویژه در چهار سال پیش هشدار داده بود. بگذریم از اینکه امروز آنان که نانی به نرخ روز می خورند در پس چهره های خبری و فرهیختگی خود شمشیر شایعه و تخریب را از نیام حسادت برکشیده اند، محسن رضایی مرد اخلاق و برنامه محوری برای پایان دادن به بی اخلاقی و بی تدبیری در کشور است.
ما به لطف خداوند کریم و پشتوانه مردم شریف و هوشمند ایران بزرگ اسلامی برای سلامی دوباره به زندگی پا به عرصه پیشرفت و سر بلندی کشور می گذاریم.»

/ 2 نظر / 19 بازدید
mohsen

سلام وبلاگ شما را مطالعه کردم و از پیدا کردن وبلاگ شما مسرور شدم. برای تبادل لینک اعلام آمادگی میکنم. خواهشمند است تایید فرمایید.

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]