رضایی:کسی در کشور به فکر شغل و درآمد نیست

این مسئول در ادامه به مسئله جابه‌جایی دلارهای ایران در خارج از کشور اشاره کرد و گفت: چرا باید اقتصاد ایران یک ستونه باشد، ۲۰ سال است که رهبر دارد می‌فرماید که فکری برای نفت کنید، اما نتوانستند اقتصاد ایران را اساسا درست کنند.

رضایی با اشاره به این که اقتصاد ایران در حال حاضر تک محصولی است خاطرنشان کرد: با اقتصاد تک محصولی نمی‌توان حرکتی به سمت جلو کرد.

وی گفت: کشورهای چین و کره جنوبی و.. در سال‌های اخیر اقتصاد خود را اصلاح کردند اما ما هنوز داریم اتوبان و سد احداث می‌کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: نه این که ما به سد و اتوبان نیازی نداریم اما باید احداث سد و اتوبان برای مردم درآمد داشته باشد.

رضایی در ادامه سخنان خود به مذاکرات ۵+۱ اشاره کرد و گفت: در حال حاضر آمریکایی‌ها از زمان مذاکرات علیه کشور استفاده کرده و تصور می‌کنند تحریم‌ها می‌تواند ایران را از پای درآورد.

وی بر توسعه اشتغالزایی برای جوانان تأکید کرد و افزود: به کارگیری افراد متخصص و توانمند در حوزه‌های مختلف امری مهم به شمار می‌رود.

این مقام مسئول گفت: در صورت موفقیت در این دوره از انتخابات کاری می‌کنم که در زمان دولتم هر دانشجو شش ماه قبل از فارغ‌التحصیلی بداند که کجا مشغول به کار می‌شود.

وی با تأکید بر این که بیکاری و گرانی در کشور قابل رفع است افزود: هم اکنون کسی در کشور به فکر شغل و درآمد نیست.

این کاندیدای ریاست جمهوری اظهار داشت: هم اکنون سرمایه‌گذاری و اقتصاد در کشور وارونه شده که باید به قائده خودش برگردد لذا در این زمینه دولت باید از مردم حمایت کند اما متأسفانه نظارت بسیار ضعیف است.

رضایی با بیان این که هم اکنون کرج به عنوان خوابگاهی تلقی می‌شود گفت: بسیاری از مردم محل کارشان در تهران است لذا پول‌ها در تهران هزینه می‌شود و کرج تنها به عنوان خوابگاهی برای این افراد است.

وی افزود: در این راستا باید به کرج و ظرفیت‌های موجود در آن توجه بیشتری شود.

رضایی ادامه داد: با شعار دادن نمی‌شود کشور را اداره کرد عمل به شعارها مهم است.

در ادامه این مراسم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به منزل شهیدان هداوندی رفت و از نزدیک با خانواده این شهیدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

/ 0 نظر / 12 بازدید