باهنر: حلقه انحراف که مدعی​ است می‌تواند به راحتی حضرت صاحب الزمان (عج) را ملاقا

 

 
انتخابات - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حلقه انحرافی فاقد پایگاه و سرمایه اجتماعی است.

محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: حلقه انحرافی، نفوذی در بدنه و لایه‌های مختلف جامعه ندارد.
گزیده اظهارات نایب رئیس مجلس به نقل از فارس به این قرار است:
• حلقه انحرافی وجود دارد و دارای مشخصات خاصی است، حرف‌هایی که حلقه انحرافی می‌زند معمولا هنجارشکنی است. این حلقه یکبار از دریچه حرف‌های مذهبی وارد بحث می‌شود و به عنوان مثال مطرح می‌کند که "اگر اراده کنیم حضرت آقا را زیارت می‌کنیم" لازمه این حرف هم این است که کسی که می‌تواند به این راحتی حضرت صاحب الزمان (عج) را ملاقات کند، نیازی به نائب آن ندارد.
• تایید شدن مشایی یا نشدن او بر عهده شورای نگهبان است و کسی نمی‌تواند در این خصوص نظر دهد.
• در خصوص نامزد ریاست جمهوری نیز باید به این نکته توجه داشت که فرد داوطلب نیازی به داشتن پرونده آنچنانی ندارد که سبب رد شدن وی شود و اگر 100 نفر نام‌نویسی می‌کنند و 90 نفر آنها رد می‌شوند به معنای این نیست که پرونده داشته‌اند. اگر رد و یا تاییدی وجود دارد، ذهن دوستان به آنجا نرود که حتما فردی که رد شده حتما دارای پرونده قطوری از تخلفات است. 
• در انتخابات آتی ریاست جمهوری سه گروه اصلاح‌طلب، اصولگرا و حامیان دولت حضور خواهند یافت. بدون تردید اصلاح‌طلبان یکی از گروه‌های حاضر در انتخابات هستند و این گروه فردی را انتخاب کرده و مطرح می‌کنند. گروه دوم نیز مربوط به گروه رئیس جمهور است که به دنبال کاندیدا هستند و با این وجود بارها اعلام کرده که از فرد خاصی حمایت نمی‌کنند، اما با شرایط به وجود آورده انکار این موضوع برای هیچ‌کس قابل باور نیست.گروه سوم حاضر در انتخابات آتی نیز اصولگرایان هستند، کاری که اصولگرایان در حال انجام آن هستند، جنبه فرصت و جنبه تهدید دارد.
• من به نظرسنجی‌ها اعتقاد دارم و موضوع را رصد می‌کنم و اگر زمانی به این نتیجه برسم که ادامه حضور بنده به ضرر جبهه اصولگرایی باشد، حتما مسیر را ادامه نمی‌دهم و کار را به بقیه می‌سپارم. اگر هم برای جریان اصولگرایی در عرصه بمانم و رای بیاورم، قطعا نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

/ 0 نظر / 8 بازدید