ارسال اسناد رد صلاحیت قالیباف به شورای نگهبان؟!

به گزارش البرزنیوز، یک سایت حامی محمدخاتمی که همچنان به حضور او در عرصه انتخابات ریاست جمهوری امیدوار است این ادعا را مطرح کرده و می نویسد: احمدی نژاد در حاشیه این پرونده به اعضای شورای نگهبان پیغام داده است که اگر قرار است مشایی ردصلاحیت شود، صلاحیت قالیباف هم بنا بر مستندات ارائه شده قابل تایید نیست و اگر شورای نگهبان در نهایت تصمیم بگیرد صلاحیت قالیباف و مشایی را به صورت همزمان رد کند، دولت احتمالاً خودش را برای برنامه بعدی پس از رد صلاحیت مشائی که احتمالاً کاندیداتوری یکی دیگر از اعضای حلقه نزدیک دولت است آماده خواهد کرد. از الهام، هاشمی ثمره و نیکزاد به عنوان سایر گزینه های دولت در انتخابات آینده نام برده می شود.

این ادعا درحالی مطرح می شود که طرفداران خاتمی تقریبا از حضور او در انتخابات ناامید شده اند ، با اینحال محمدخاتمی درجمع تعدادی از جوانان که هنوز از او درخواست داشتند به صف کاندیداها بپیوندد گفت: فعلا قصد ندارم در باب انتخابات صحبت کنم.

به نظر می رسد گروه سایتهای حامی اصلاح طلبان با کم رنگ شدن امیدهایشان برای حضور یک کاندیدای قدرتمند در عرصه به ایجاد اختلاف در میان دیگر گروهها و کاندیداها روی اورده اند.

/ 0 نظر / 13 بازدید