ضیافت صبحانه شریعتمداری با کاندیداهای انتخابات

 

 انتخابات - ایلنا نوشت:

محسن بهرامی رئیس ستاد انتخابات شریعتمداری با اشاره به نگرانی‌های شریعتمداری در آستانه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری تصریح کرد: با توجه به اینکه شریعتمداری حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری را منوط به عدم ورود خاتمی و هاشمی به عرصه کرده است، بنابراین مشخص نشدن حضور این دو نفر تا کنون نگرانی‌هایی را برای وی به همراه داشته است.
وی افزود: علاوه بر این در بحث تکثر غیر قابل انتظار کاندیدا‌ها نیز نگرانی‌هایی احساس می‌شود که قرار است شریعتمداری به عنوان یکی از این نامزد‌ها با برگزاری نشستی صمیمانه از همه افرادی که تا کنون داوطلب کاندیداتوری شده و شرایط عبور از فیلتر شورای نگهبان را نیز دارند چه اصولگرا و چه اصلاح طلب، در ضیافت صحبانه‌ای دعوت کرده تا با آنان در مورد راه‌های رسیدن به اجماع رایزنی داشته باشد.
رئیس ستاد انتخابات شریعتمداری ادامه داد: برخی افرادی که کاندیدا شدند در سابقه کاری خود پیشینه اداره یک بخش کوچک را نداشته و در برخی موارد هم نمی‌توان لفظ رجل سیاسی و مذهبی را به آن‌ها اطلاق کرد. شریعتمداری تلاش می‌کند تا برای رسیدن به اجماع توصیه‌هایی به این افراد داشته باشد البته تا کنون این کار توسط افراد زیادی صورت گرفته است اما شاید نفوذ کلام وی با دیگران متفاوت باشد.

/ 0 نظر / 4 بازدید